[ 27. 1. 2023 by Sandra 0 Comments ]

XTB: Spolehlivý broker na investice i trading s 20letou historií

XTB je online broker, který poskytuje svým klientům přístup k široké škále trhů a nástrojů pro obchodování a investice od akcií a ETF až po forex a kryptoměny. Společnost byla založena v roce 2002 a od té doby se rozrostla do více než 18 zemí po celém světě. U nás funguje XTB už od roku 2007.

Jednou z největších výhod XTB je jejich platforma xStation 5, která je velmi intuitivní a snadno ovladatelná, a nabízí širokou škálu funkcí pro technickou analýzu a automatické obchodování. Díky tomu je platforma vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé obchodníky.

Kromě kvalitních obchodních služeb je ale společnost známá také pro svou analytickou a edukační činnost. Svým klientům nabízí velké množství edukačních materiálů, včetně webinářů, videí, e-knih a článků, které pomáhají obchodníkům a investorům rozvíjet jejich obchodní dovednosti a znalosti. Více informací naleznete přímo na webových stránkách XTB.

Na akci Global Investment Summit 2023 se za XTB představí obbchodní ředitel Vladimír Holovka s přednáškou na téma Trendy investičních služeb v roce 2023 a dále a také hlavní analytik Jiří Tyleček, který se zúčastní panelu Akciové a kapitálové trhy v roce 2023.