radomir_elias

Radomír Eliáš


NETTLE SMART BIO TECH STARTUP
CEO / Cryptocurrency & Hi-Tech expert

Budoucnost kryptoměn a blockchain projektů (NFT, web 3.0)

Radomír, původem z Moravy, je bývalý průmyslový programátor. V roce 2010 se dostal k finančnímu sektoru a v roce 2011 se začal věnovat Bitcoinu. V roce 2015 založil svůj první start-up AREC future a platební bránu bitcoinpay.

Prošel přes pozice CEO startupu, obchodníka s CFD, psal články pro E15 premium, Bis dev v kryptoměnové burze Nakamotox, vyjednával mezinárodní OTC obchody. V impression media pracoval jako marketingový obchodník, v Timepress jako business developer. Předseda správní rady PSII Olomouc. S kopřivovým projektem se setkal poprvé v roce 2019

Radomír je známý konzultant v oblasti kryptoměn a blockchainových projektů specializujcí se na konzultace v oblasti scamů a tokenizace. Poptáván je jak privátním, tak veřejným sektorem.

Aktuálně vede vlastní BioTech startup NettleSmart v rámci čtyřměsíční akcelerace v Impact Hub a s jedním angel investorem za zády. NettleSmart má zmapovaný trh, ví kde a jakým způsobem může expandovat. V současnosti má start up připravený první produkt a další dva produkty jsou ve vývoji. Víme, jak a na co zpracovat kopřivu od kořene až po stonek – od potravin, přes kosmetiku a oblečení až po bioplyn.